Kliniğe Ulaşım

  

   

Tramvay ile; Kliniğimize tramvay kullanarak rahatça ulaşabilirsiniz. Atatürk Spor Salonu tramvay durağına ve  Hocazade Camii tramvay durağına 3 dk yürüme mesafesindedir. İzban kullanarak gelecek hastalarımız da Alsancak Gar’ında inip tramvaya binerek bu duraklardan kliniğimize rahatça ulaşabilirler. Tercih eden hastalarımız Alsancak Gar’dan 10 dakika türüyerek de kliniğimize ulaşabilirler.

Belediye Otobüsü İle; Kliniğimiz, Hocazade Camii otobüs durağına ve Tekel otobüs durağına 3 dk yürüme mesafesindedir. Belediye otobüsü ile ulaşımı tercih eden hastalarımız bu duraklarda inerek kliniğimize rahatça ulaşabilirler.

Körfez Vapurları İle; Karşıyaka, Bostanlı, Bayraklı ve Göztepe den kalkan körfez vapurları ile Alsancak veya Pasaport iskeleleri yolu ile kliniğimize kolay ve zevkli bir şekilde ulaşabilirsiniz. Alsancak Vapur İskelesinden 15 dk, Pasaport Vapur İskelesinden yaklaşık 20 dk yürüyerek kliniğimize ulaşabilirsiniz.

Özel Araç ile; Kliğimizin sokağı tek yönlü bir sokaktır, kliniğimizin sokağında kısa süreli duruş yapılabilmektedir fakat  yer bulamama veya işlemlerin uzun sürmesi ihtimaline karşı  çevredeki otoparklardan bazıları;

 İzmir Büyükşehir Beledyesi Fuar Kapalı Otoparkına 7 dk yürüme mesafesindeyiz,

İzmir Büyükşehir Belediyesi Tam Otomatik Alsancak Otoparkına (Hocazade Camii karşısı) 3 dk yürüme mesafesindeyiz,

İzmir Büyükşehir Belediyesi Alsancak Yeraltı Otoparkına(Atatürk Kapalı Spor salonu altı) 3 dk yürüme mesafesindeyiz.

Kliniğimizin Açık Adresi; Ortodonti Uzmanı Dr. Levent Özses ve Dr. Dt. Gülen Özses Ergican

Mimar Sinan Mahallesi, 1487 sokak No:12 D:1 Alsancak /İZMİR